Duyurular
Anasayfa / Genel / FAKÜLTE, ANABİLİM DALI VE PROGRAMLAR
Capturefile: K:KVSZ1111111111�23I0232.CR2 CaptureSN: 602903.000000 Software: Capture One PRO for Windows

FAKÜLTE, ANABİLİM DALI VE PROGRAMLAR

KHARKIV NATIONAL TECHNICAL UNIVERSITY – HARKOV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ LİSANS – YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARI

(FAKÜLTE – BÖLÜM VE UZMANLIK ALANLARI)

 

SUMY STATE UNIVERSITY – SUMY DEVLET ÜNİVERSİTESİ

LİSANS PROGRAMLARI

(FAKÜLTE – BÖLÜM VE UZMANLIK ALANLARI)

Üniversitemizde altyapısı oldukça güçlü bir üniversite kültür merkezi bulunmaktadır. Söz konusu merkezde; lisans, yüksek lisans öğrencilerinin ve üniversite çalışanlarının boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmelerine yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

  • MÜZE

1972 yılında açılan NTU Tarih Müzesi hem öğrencilerin hem de eğitmenlerin Politeknik eğitimi tarihine şahitlik edebilecekleri yegâne mekândır. NTU «KhPI» Tarih Müzesi, bir yandan Ukrayna’nın bir yandan da NTU «KhPI»’nin tarihsel ve kültürel mirasının korunduğu spesifik bir laboratuar konumundadır.

  • BİLİM VE ARAŞTIRMA KÜTÜPHANESİ

Bilim ve Araştırma Kütüphanesi’nin gelişimsel tarihi Üniversitemizin tarihiyle yakından ilişkilidir. Kütüphane bünyesinde 1,5 milyon cilt kitap bulunmaktadır. Bu kütüphanede öğrencilerimize her türlü akademik dokümantasyon, bilgi ve bibliyografya desteği sağlanmaktadır. Ukrayna üniversitelerinden ve akademik kurumlardan gelen bilim adamlarına ve öğrencilere tüm kütüphane hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Öğrencilerimize ilk kayıt esnasında Harkov Ulusal Teknik Üniversitesi’nin Kütüphane kimliği verilmektedir. Bu kimliğin üzerinde yer alan kod numarasıyla dünyanın her yanından hem kendi kütüphanemize hem de Ukrayna genelindeki tüm kütüphanelere rahatlıkla girilebilmektedir.

hakkında patron

İlgini Çekebilir

ASKERLİK TECİLİ?

TAMAMLAMA (2 Yıllık MYO mezunları için) – LİSANS – YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA programlarına kayıt …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.